Geniátorek - Dětská skupina Hlubočky

Pojďte si s námi hrát!

Geniátorek je dětská skupina pro děti předškolního věku od dvou let. Zajišťujeme celodenní hlídání dětí (Po- Pá: 7:00-17:00), příležitostně i víkendové akce.

V čem se odlišujeme od klasické školky? Naše organizace (Věda a technika na dosah, z.ú.) se zaměřuje na popularizaci vědy, techniky a rukodělných čiností. Proto i v geniátorku budou děti pod dohledem tet tvořit, objevovat svět, zkoušet pokusy, nebo se starat o zvířátka, či sami pěstovat zeleninu. U všech dětí pomocí her a aktivit rozvíjíme jak logické a technické myšlení, tak kreativitu a zručnost. Také zde bude maximálně 12 dětí o které se budou starat dvě tety, což nám umožňuje individuálnější přístup ke všem geniátorkům.

Kde se všechno bude konat? Sídlíme na adrese Hrubá Voda 57, Hlubočky. Děti budou mít k dispozici první patro rodinného domku, které bylo speciálně pro tyto účely přestavěno. Kromě toho bude k dispozici oplocená zahrada, která sousedí s lesem.

Umíme to? Už více než tři roky pořádáme vědecké tábory, víkendovky pro děti, odpolední tvoření pro rodiče s dětmi a programy pro školky i školy pod touto hlavičkou. Naši hlavní vedoucí se tomu věnují přes deset let.

Kolik to stojí? Cena je 800 Kč za měsíc.

Neumřeme hlady? Vynikající celodenní strava zajištěna, lze zajistit i bezlepkovou či jinou dietu.

Kdy začínáme? Otevíráme již 26. února tak neváhejte a přihlaste se!

Máte další dotazy? Napište nám na [email protected], rádi vám vše zodpovíme.

Tešíme se na vás :-)

Otevřít registrační formulář

Logo-OPZ-barevn--1